معرفی کاربردی ترین لیست لوازم قنادی و شیرینی پزی

فکر نکنید که فقط با استفاده از یک نوع فنجان اندازه گیری میتوانید تمام مواد اولیه کیک و شیرینی را اندازه گیری کنید. در حالی که بیشتر ستهای فنجان اندازه گیری دارای یک فنجان، یک دوم فنجان، یک سوم فنجان، و یک چهارم فنجان هستند تا شما بتوانید مواد اولیه مایع را راحتتر و دقیقتر اندازه گیری کنید. اگر همیشه کیکهای بزرگ درست نمیکنید، حتما به یک قالب کیک کوچک و مربع شکل با ابعاد 8 در 8 یا 9 در 9 اینچ هم نیاز دارید که بتوانید با استفاده از آن، مقدار کمی کوکی، یک کیک کوچک، یک براونی کوچک، یا نان درست کنید. اگر برای برش کیک از چاقوهای دسته چوبی و چاقو مخصوص برش کیک دسته چوبی Kitchen Expert استفاده میکنید سعی کنید در هنگام خرید به ظاهر آن نیز توجه کنید و چاقویی زیبا تهیه کنید که در جشنها و مهمانیها بتوانید از آن استفاده کنید.

این روزها اکثر افراد برای خرید های خود از فروشگاه های اینترنتی استفاده می کنند لوازم قنادی نیز از این قائده مستثنی نیستند. در همه ی موارد، به لوازم و وسایل مورد نیاز برای قنادی نیاز است که با تهیه آن ها، از خرید مواد اولیه کیک پزی و شیرینی پزی گرفته تا لوازم تزیین آن که شامل طیف گسترده ای از وسایل تزیین کیک و شیرینی می شود، می توان شیرینی پزی و کیک پزی را آسان تر کرد. برای تهیه انواع ژله و دسر معمولا از این قالبها استفاده میشود که در طرحهای متنوعی در بازار موجود هستند. امروزه برای ایجاد کردن طرح گل و یا طرحهای دیگر در ژله تزریقی، از ابزار ژل تزریقی یا سررنگ مخصوص این کار استفاده میشود. شما میتوانید برای هم زدن تخم مرغ و خیلی چیزهای دیگر از یک همزن استفاده کنید. مهم نیست که یک آشپز مبتدی باشید یا یک آشپز حرفهای، در هر صورت استفاده کردن از این لوازم کاربردی به شما کمک میکند تا راحتتر و سریعتر مواد مورد نیاز برای شیرینی پزی را اندازه بگیرید و شیرینیجات خوش طعمتری درست کنید.

الک فلزی یکی دیگر از لوازم شیرینی پزی و قنادی است که میتوانید با استفاده از آن، کارهای زیادی انجام بدهید. به عنوان مثال، در هنگام کیک و شیرینی پزی میتوانید مواد اولیه خشک مثل آرد و پودر شکر را با استفاده از یک الک با سوراخهای ریز، الک کنید، یا روی شیرینی آماده شده پودر شکر و پودر شکلات بپاشید. شما میتوانید با استفاده از یک چاقوی کوچک، مواد غذایی مختلف مثل سیب را پوست بکنید و چوب و هسته وسط آن را دربیاورید؛ به خصوص اگر اهل درست کردن پای سیب باشید. علاوه بر این، شما میتوانید با استفاده از یک مخلوط کن، مواد اولیه مورد نیاز برای درست کردن بعضی غذاها و کیک و شیرینی را نیز با هم مخلوط کنید. به یاد داشته باشید که فروش چاقو اراه ای برش کیک دسته چوبی Kitchen Expert را شاید در برخی از مغازههای مختص لوازم قنادی نیز میتوانید بیابید. در برخی از کیک و شیرین ها ، تزئینات مانند ژله دیده می شود که از بسیار پر طرفدار هستند. در قسمت زیر به برخی از قالب ها در خرید لوازم قنادی پرداخته ایم.

در دیگر شهرهای بزرگ مانند اصفهان نیز فروش عمده لوازم قنادی توسط فروشگاه های پخش لوازم قنادی مانند خانه ابزار شیرینی پزی صورت می گیرد. شاید تا اینجای مقاله متوجه شده باشد که دنیای قنادی از ابزار الات متنوعی برخوردار است که استفاده از هر یک ازآنها نه تنها به زیبایی و بهتر شدن نتیجه کار کمک میکند بلکه سرعت انجام کار را نیز به حد قابل توجهی افزایش میدهد. به عنوان مثال، مخلوط کردن مواد اولیه خشک و هم زدن یک خمیر نان خانگی، با استفاده از همزن بسیار راحتتر و سریعتر انجام میشود. به عنوان مثال، اگر شما خمیر سفت یک مدل شیرینی خاص را با دست هم بزنید، هم دستتان خسته میشود و هم کارتان مدت زمان بیشتری به طول میانجامد. اگر سر این کفگیر کمی نازک و انعطافپذیر باشد بهتر است، چون به راحتی خم میشود و میتوانید بدون اینکه کوکیها خرد یا له بشوند، کفگیر را زیر آنها قرار بدهید.

0 دیدگاه دربارهٔ «معرفی کاربردی ترین لیست لوازم قنادی و شیرینی پزی»

دیدگاهتان را بنویسید