معرفی کاربردی ترین لیست لوازم قنادی و شیرینی پزی

اگر به دنبال چاقوهایی هستید که در بافت نان نفوذ کند و بتواند پوسته ترد نان را بشکافد و برشی تر و تمیز درون آن ایجاد کند نیاز به چاقو اراه ای دارد. برای برشهای دقیق و درست روی کیک نیاز به لبههای اراه ای شکل داریم که بتواند درون بافت کیک نفوذ کند و شکل آن را به هم نریزد. برای تهیه کیکهای یزدی و کاپکیکها، مواد را درون کپسول کاغذی ریخته و در داخل سینی فر قرار دهید. ایران کوک کلیه مواد اولیه قنادی و هر آنچه در قنادی به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. ایران کوک بهترین کیفیت خمیر فوندانت را در اختیار مشتریان قرار می دهد. 10 فروشگاه لوازم قنادی برتر در تهران به شما کمک می کنه که لوازم کیک و شیرینی پزی دلخواهتون رو از لیست بهترین فروشگاه های لوازم قنادی در تهران بخرید. این مسئله گزینه ها را برای مشتریان بیشتر می کنند و سبب می شود با دید بیشتر نسبت به محصولات بهترین انتخاب را داشته باشند.

خرید لوازم قنادی از گذشته اهمیت بسیار داشته و همین مسئله شاخه های شغل قنادی را بیش از پیش کرده است. فروشگاه ایران کوک علاوه بر پخش لوازم قنادی و لوازم شیرینی پزی ، دسته بندی جدیدی نیز به محصولات خود اضافه کرده که به سرعت مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. شما میتوانید با استفاده از یک کاردک شیرینی پزی، زمانی که شیرینی و کوکیها داغ هستند، به راحتی آنها را از روی سینی فر بردارید و روی یک قفسه خنک کننده قرار بدهید، بدون اینکه خرد بشوند. به عنوان مثال، در هنگام کیک و شیرینی پزی میتوانید مواد اولیه خشک مثل آرد و پودر شکر را با استفاده از یک الک با سوراخهای ریز، الک کنید، یا روی شیرینی آماده شده پودر شکر و پودر شکلات بپاشید. معمولا برای صاف کردن سطح کیک و شیرینی از پالت مخصوصی استفاده میشود که در دو نوع صاف و شکسته در بازار موجود هستند و سایزهای گوناگونی دارند. قیچی آشپزخانه هم یکی دیگر از ابزار مفید برای کیک و شیرینی پزی است. الک فلزی یکی دیگر از لوازم شیرینی پزی و قنادی است که میتوانید با استفاده از آن، کارهای زیادی انجام بدهید.

شما میتوانید با استفاده از یک وردنه کارهای متفاوتی را انجام بدهید. البته شما میتوانید با استفاده از یک فنجان اندازه گیری، همه این مقدارها را برای مواد اولیه مایع اندازه گیری کنید، اما اگر هر 4 سایز را تهیه کنید، کارتان راحتتر و سریعتر انجام میگیرد. به عنوان مثال، مخلوط کردن مواد اولیه خشک و هم زدن یک خمیر نان خانگی، با استفاده از همزن بسیار راحتتر و سریعتر انجام میشود. مهم نیست که یک آشپز مبتدی باشید یا یک آشپز حرفهای، در هر صورت استفاده کردن از این لوازم کاربردی به شما کمک میکند تا راحتتر و سریعتر مواد مورد نیاز برای شیرینی پزی را اندازه بگیرید و شیرینیجات خوش طعمتری درست کنید. در حالی که بیشتر ستهای فنجان اندازه گیری دارای یک فنجان، یک دوم فنجان، یک سوم فنجان، و یک چهارم فنجان هستند تا شما بتوانید مواد اولیه مایع را راحتتر و دقیقتر اندازه گیری کنید. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به پختن نان و شیرینی در خانه علاقه دارید، باید یک سری لوازم شرینی پزی و قنادی ضروری را در آشپزخانه خود داشته باشید. همانطور که اشاره شد، برای تهیه و پخت انواع کیک و شیرینی نیاز به داشتن ابزارهای مختلف دارید که با استفاده از آنها پخت کیک و شیرینی آسان و ساده خواهد شد.

داشتن یک قاشق چوبی برای کیک و شیرینی پزی کافی است، اما از آنجایی که این وسیله بسیار کاربردی است، بد نیست چند اندازه و مدل مختلف از آن را در آشپزخانه خود داشته باشید. شما میتوانید با استفاده از این مدل قاشق، تمام باقی ماندههای خمیر کیک و شیرینی را به راحتی از داخل کاسه جدا کنید و ذرات باقی مانده کوکی و شیرینی را نیز در داخل شیشه آنها بیرون بیاورید. به یاد داشته باشید که فروش چاقو اراه ای برش کیک دسته چوبی Kitchen Expert را شاید در برخی از مغازههای مختص لوازم قنادی نیز میتوانید بیابید. اگر برای برش کیک از چاقوهای دسته چوبی و چاقو مخصوص برش کیک دسته چوبی Kitchen Expert استفاده میکنید سعی کنید در هنگام خرید به ظاهر آن نیز توجه کنید و چاقویی زیبا تهیه کنید که در جشنها و مهمانیها بتوانید از آن استفاده کنید. اول از همه لازمه که ی کم توضیح در مورد لوازم قنادی ها بهتون بدم. هر شخصی نسبت به نیاز های خود از این سینی ها تهیه می کند.