فرش کاشان – فرش ماشینی کاشان – فروشگاه تخصصی فرش ماشینی

اما برای پایین نگه داشتن قیمت این محصولات، معمولا فرش مدرن و فانتزی را با الیاف ارزان تری می بافند. قیمت بالای فرض دستباف مردم را به سمت خرید فرض های ماشینی برده است و در این بازار همه چیز تحت کنترل چینی هاست. فرش دستباف تبریز در انواع 50رج چله نخ ، 50رج چله ابریشم، 50رج طرح ماهی و هریس، 70رج و طرح هایی با نقشه های منحصر به فرد که به لچک ترنج یا افشان مشهور است، بافته میشود که عموما ًاز 50رج به بالا به صورت چله ابریشم بافته میشود. فرشهای ما بافته می شوند تا زیبایی در خانه ها جاودانه شود. معمولا وزن این نوع فرشهای ارزان قیمت سبک هستند فرش ارزان ۱۲متری ما بین ۱۸تا ۲۵ کیلو و فرش ارزان ۶ متری ما بین ۹ الی ۱۲کیلو بیشترین درخواست را دارند و در کارخانهای فرش کاشان که برای صادرات به عراق ، افغانستان ، پاکستان زیاد هست. اثاثیه یک رنگ ، فضا و محیط خانه را کسل کننده می کند. ایرادی که به این فرش ها می گیرند این است که گرد و خاک را به سادگی در خود جمع می کنند و با کمترین تحرک آنها را در فضا پخش می کنند. نکته ششم : اگر فرشی را برای مکانی کوچک در نظر دارید و دوست دارید فضای خانه بزرگ تر نشان داده شود از فرش هایی با زمینه روشن استفاده کنید زیرا چنین فرش هایی فضای خانه را از آنچه که هست بزرگ تر نشان می دهد و اگر فرشی برای مکانی بسیار بزرگ و خلوت در نظر دارید فرشی با طرح و نقش شلوغ و با زمینه تیره انتخاب کنید تا فضا و محیط خانه را جذاب تر و شوغ تر نمایان کند .

اگر سابقه آسم و آلرژی دارید بهتر است این فرش ها را نخرید یا حداقل آنها را در اتاق خواب تان پهن نکنید. در صورتی که قصد خرید فرش را دارید فروشگاه zarfarsh.comبرترین عرضه کننده محصولات کفپوش فرش ماشینی و دستباف بوده و هر آنچه را که شما می خواهید می توانید در این فروشگاه برای سفارش و خرید پیدا کنید. علاوهبرآن طرحهای دستباف گونه دارای گلهای ریزی بود که با حذف ترنج، گلهای فرش درشتتر و بهصورت پراکنده شد و به همین دلیل این طرح را افشان نامگذاری کردند و به آن فرش بدون ترنج هم میگویند. همچنین ضمانت میشود که قیمت هیچکدام از محصولات مهد فرش، بالاتر از قیمت فروشندگان دیگر نخواهد بود که در صورت مشاهده؛ امکان دریافت خسارت از این مجموعه برای شما امکانپذیر خواهد بود. علاوهبراین، امکان عودت بیقید و شرط فرش محصول خریداری شده تا 72 ساعت پس از خرید برای شما فراهم گردیده است. بدین معنی که پس از خرید محصول از این مجموعه، تا 2 سال امکان استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی برای شما فراهم شده است. ارسال رایگان فرش به سراسر کشور ، ضمانت ده ساله همراه محصول خریداری شده تقدیم مشتریان عزیز قرار میگیرد.

این فروشگاه دارای شاخه بندی محصولات متنوعی بوده تا خریداران بتوانند محصول فرش ماشینی مد نظرشان را با توجه به سلیقه ای که دارند در انواع مختلفی که در فروشگاه موجود می باشد خریداری کنند. فرش تاپ آسیا از سال 1390 و با بیش از 20 سال تجربه در امر تولید انواع فرش ماشینی در زمینی به مساحت 7000 متر مربع در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی فعالیت خود را آغاز کرد. فرش شش لا نایین در ابعاد شش متر از 10میلیون تا 14میلیون تومان، در ابعاد 9متر از 13 تا 25 میلیون تومان و در ابعاد 12متر از 20 تا 30 میلیون تومان به فروش میرسد. در بازار تهران فرش ماشینی شش متری 700شانه با تراکم 2550 به مبلغ 839هزار تومان عرضه می شود. فرش ماشینی شش متری 700شانه با تراکم 1400 نیز 732هزار تومان به فروش می رسد. قیمت آن در ابعاد شش متر از 24میلیون تومان به بالا، در ابعاد 9متر از 35 میلیون تومان به بالا و در ابعاد 12 متر از 60میلیون تومان به بالا است. قیمت فرش 9 لا نایین در ابعاد شش متر از پنج میلیون تومان به بالا، در ابعاد 9متر از هشت تا 11 میلیون تومان و در ابعاد 12 متر از 12تا 16 میلیون تومان است.

فرش شش متری هزار شانه با تراکم 3000 به قیمت یک میلیون و 350هزار تومان به فروش میرسد. این مجموعه که جز اولین تولیدکنندگان فرش بامبو هست در حال حاضر به تولید فرش 700شانه ی تراکم 2100 تا 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3600 می پردازد. کاشان به عنوان قطب اصلی صادرات فرش ماشینی ایرانی یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه برجسته ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است. تا آنجا که هنر بافت آن در حافظه سرانگشتان بسیاری از هنرمندان ایرانی پنهان است. فرش ماشینی را باید بخش مهمی از دکوراتیو منازل ایرانی در عصر حاضر دانست. کارخانه فرش کاشان با ارائه ی بستری مناسب با نام فروشگاه فرش کاشان برای خرید فرش ماشینی شرکت های تولید فرش درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد ، فرش قیطران ، تولید کننده و ارائه دهنده انواع فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش ایران را با اختلاف 10 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند.