راهنمای تعمیر فرش – همشهری آنلاین

به طور کلی باید بگوییم که علاوه بر آشنایی کامل با انواع فرش ماشینی، شما باید در زمان خرید و انتخاب فرش ماشینی مناسب خود نکات خرید این محصول را نیز مدنظر داشته باشید تا در نهایت بتوانید به انتخابی هوشمندانه و درست دست یابید. شرکت فرش اکسیر به عنوان یکی از مجموعه های اصلی تولید فرش در ایران برای پاسخگویی به نیاز مخاطبین خود، وبسایت تخصصی فرش ایرانی را با امکان خرید و دریافت مشاوره راه اندازی کرد. اگر قصد خرید این دسته از فرشها را دارید بهتر است ابعاد کوچک آن را سفارش دهید. برای خرید فرش ماشینی باید به فضایی که تصمیم به استفاده از فرش ماشینی خود دارید نیز توجه داشته باشید و بر اساس اولویت و هر ملاکی که در ذهن دارید، محصول مناسبی را خریداری نمایید. در این نگاره درخت را زندگی تعبیر میکنند. مسئله دیگری که باید اشاره کنیم این است که فرش ماشینی پلی پرولین لطافت و نرمی خود را زودتر از دست میدهند و در صورتی نیز که به لکههای روغنی آغشته شوند به همین راحتیها تمیز نخواهند شد! پاسخ کوتاه این است که اگر هر نوع فرسودگی و پوسیدگی در فرش خود مشاهده کردید، باید به سرعت آن را برطرف کنید.

شاید رنگ های فرش با گذشت زمان کمرنگ شده باشند و شما مایل باشید آن را به حالت اولیه خود برگردانید. یکی از مسائلی که باید در زمان خرید فرش ماشینی در نظر داشته باشید تعداد گرههای فرش است. انچه که مد نظر مشتریان هست اطلاعات لازم و عکس فرش واقعی را در دسترس قرار دهد تا انتخاب و خرید مطمئن تر با برند معتبر داشته باشید. فرش از نوع دستبافت در شهر فرش ویژگیهایی دارند که هر خریداری این ویژگیها را در یک فرش با کیفیت، جست و جو میکند. ضمانتنامه طلایی کیفیت و قیمت محصولات را تضمین میکند. ضمانتنامه قیمت نیز به شما این اطمینان را میدهد که اگر پس از خرید از آقای فرش متوجه شدید که فروشگاه دیگری، محصولی با مشخصات یکسان را با قیمتی پایینتر از آقای فرش به فروش میرساند، میتوانید با ارائه فاکتور از آقای فرش خسارت بگیرید. یعنی اگر تا ۷۲ ساعت پس از خرید فرش تصمیم به کنسل کردن خرید یا مرجوع فرش داشتید، کافیست با کارشناسان خدمات پس از فروش آقای فرش تماس بگیرید تا فرش شما برگردانده شده و هزینه کامل به شما عودت داده شود. ضمانتنامه کیفیت بدان معناست که تا ۲ سال پس از خرید محصول، در صورتی که مشکلی برای فرش به وجود آید، میتوانید با خیال راحت با کارشناسان خدمات پس از فروش آقای فرش تماس بگیرید و از خدمات گارانتی استفاده کنید.

طول نخ خاب یا پرز، در این محصول، بسیار کوتاه است و قسمتهایی از فرش خاب ندارد و تختبافی شده است. فرشهای تهیه شده از اکریلیک در برابر عوامل محیطی مقاومتر هستند.۲. بنابراین برای محیطهای شلوغ خانه باید از فرشهای مقاومتر استفاده کرد. فرشهای ماشینی معمولاً در چند اندازه استاندارند ۶، ۹ و ۱۲ متری در بازار موجود هستند. آقای فرش، یکی از بزرگترین فروشندگان فرشهای دستباف و ماشینی، در چند سال اخیر توانسته رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب نماید. با این وجود، تعمیر فرش معمولاً کاری نیست که بتوانید به تنهایی انجام دهید. آیا فرش من نیاز به تعمیر دارد؟ البته مزایای آقای فرش محدود به همین دو مورد نیست و این فروشگاه بزرگ، مزایای بسیار زیاد دیگری نیز دارد. به طور کلی تراکم فرش همان گرههای طولی فرش ماشینی هستند که تنوع بسیار زیادی نیز دارند. پارکینگ رایگان با ظرفیت بسیار بالا از بزرگترین مزایای فروشگاههای آقای فرش به حساب میآید. نکته دوم : در انتخاب بهترین فرش ماشینی باید به سبک زندگی خود نیز توجه داشته باشیم اگر در خانه کودکی دارید یا از حیوان خانگی نگهداری می کنید از فرش هایی استفاده کنید که طرح و نقش شلوغی داشته باشند تا کثیفی را بر روی خود نمایان نکنند .

در آقای فرش تمام محصولات با ضمانتنامه طلایی به فروش میرسند. اگر می خواهید فرش خود را برای نسل های آینده در شرایط مطلوب نگه دارید، سپردن فرش به یک متخصص باتجربه تعمیر فرش نظیر قالیشویی توحید معمولاً عاقلانه ترین گزینه است. به دلیل عملیات خاصی که در تولید و نگهداری آن انجام میشود به فرش فریز معروف شده است. همچنین خود تولید کننده باشد و قیمتهای دست اولی را به مشتری اعلام کند. با این کار اگر لکه و یا آلودگی بر روی فرش شما قرار بگیرد به همین راحتیها به چشم نخواهد آمد! توصیه دیگری که برایتان این است که اگر به هر دلیلی فرشی ماشینی دارید که از آن استفاده نمیکنید بهتر است که آن را کاملاً لوله کرده و در گوشهای از خانه خود قرار دهید. یکی از جدیدترین انواع فرش مدرن که توانسته بازار فرش را تحت تأثیر قرار دهد به عنوان فرش شگی یا پرزبلند شناخته میشود. از ویژگیهای فرش ماشینی پلی پرولین میتوان به جذب پایین رطوبت اشاره کرد.