خرید فرش طرح افشان قیمت مستقیم از کارخانه نقد و اقساط 12 اسفند

البته نخ های بسیار متنوعی برای تولید فرش ماشینی کاشان موجود است که غالبا قیمت های مناسب تری هم دارند. فرشهای ۱۰۰٪ آکریلیک کیفیت بالاتری نسبت به بقیه فرشها دارند و قیمت بالاتری هم دارند فرش کاشان که با نخ Bcf بافت میشود ارزانتر میباشد و تولید کننده این نوع فرش کاشان با توجه قابلیت دستگاه فرش بافی میتواند براساس درخواست مشتری فرش ارزان قیمت تولید کند مثلا در مناطق جنوب ایران برای مراسمات از فرشهای ارزان قیمت استفاده میکنند و تولید کننده از نخهای Bcf استفاده کرده و فرش ۱۲متری را با وزنهای ۱۸یا ۱۹ تا ۲۵کیلیو گرم بافت میکند (وزن فرش باتوجه به خواسته مشتری در قیمت تاثیر دارد) که خواسته مشتریان را براورده میکند. فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با همکاری مستقیم کارخانه فرش ماشینی کاشان، با حذف واسطه های فروش شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران بتوانند فرش مورد نیاز خود را “به قیمت کارخانه” خریداری کرده و در اسرع وقت از طریق باربری فرش خود را تحویل بگیرند. گروه فرش فرهی مشتمل بر 3 واحد تولیدی شرکت نساجی فرخ سپهر کاشان، شرکت فرش سپهر کاشان و شرکت اطلس ریس فعالیت خود را از سال 1369 آغاز نمود. از جمله تولیدات درجه یک و فرش اصل فرش ماشینی کاشان می توان به فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه و قالی 1500 شانه اشاره کرد.

میتوان گفت که شهر فرش، یک مکان ایده آل برای تهیه فرش بوده و پاسخگوی اصلی نیاز بسیاری از کاربران و مشتریان میباشد. نخ پرز یا خاب : باید بدانید که در اصل یکی از مهم ترین تفاوت ظاهری و کیفی فرش های ماشینی در نوع نخ پرزیست که در بافت آنها استفاده میشود ، چراکه نخ پرز یا خاب همان نخی است که تمام سطح روی فرش را میپوشاند و در ظاهر فرش قابل مشاهده میباشد همچنین کیفیت و عمر فرش نیز کاملا به آن بستگی دارد. برای مشاهده طرح های روچک وارد شوید . در این فروشگاه امکان خرید اینترنتی فرش با کیفیت و با قیمت مناسب ایجاد شده است و تنها کافیست به فروشگاه اینترنتی فرش ایرانیان مراجعه و اقدام به مشاهده و بررسی فرش دلخواه خود نموده و در نهایت خریدی امن و معتبر را تجربه نمائید. فروشگاه اینترنتی فرش ایرانیان، از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی مطرح در زمینه فرش ماشینی است که بستر مناسبی را برای خرید اینترنتی فرش ماشینی مهیا نموده است، مشتریان گرامی می توانند تمامی محصولات را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه همراه با ضمانت نامه معتبر خریداری نمایند.

حذف هزینه های اضافی مانند واسطه های فروش، هزینه های جابجایی فرش، هزینه های مربوط به نمایشگاه و غیره در نهایت فرشی با کیفیت و از برندی معتبر ولی با قیمت مناسب برای خریدار گرامی مهیا خواهد نمود. این شرکت با استفاده از جدیدترین ماشینهای اروپایی و تجهیزات کنترل کیفیت از قبیل آزمایشگاه تخصصی مواد اولیه و محصول بافته شده آغاز به کار نموده و از بدو تاسیس، سعی در ارتقای کیفیت محصولات داشته است. رنگهای مورد استفاده در قالیهای بافت قم، ابتدا محدود به چهار تا ۶ رنگ بوده است که به مرور، طیف رنگهای مورد استفاده افزایش یافته و در حال حاضر بیش از ۴۰ رنگ متنوع و متمایز در بافت فرشهای این خطه به کار میرود. سایر نخ هایی که در بافت این نوع فرش ها به کار می روند فریز، بی سی اف (BCF) و ورژن هستند. معمولاً قیمت این نوع فرش بسته به الیافی که در آن استفاده شده از فرش تمام پشم پایینتر است. و نیز در تولید فرش میتوان از الیاف جدید ابریشم مصنوعی (پلی استر) هم استفاده کرد. نوع دیگری از انواع الیاف مصنوعی ، پلی پروپیلن یا اولفین میباشد که به نوعی جزو الیاف ارزان قیمت نیز محسوب میشود ، همچنین رنگپذیری بسیار خوب الیاف پلی پروپیلن باعث شده تا هزینه ی رنگآمیزی آنها نیز نسبت به سایر الیاف کمتر باشد ؛ بنابراین فرشهایی به این جنس ، گزینهی مناسبیست برای خریدارانی که قصد خرید فرشی با قیمت مناسب را دارند.

لازم به ذکر است که اغلب نخ تار ، در فرشهای ماشینی پلی پروپیلن وBCF از همان جنسی میباشد که نخ پرز را تشکیل میدهد چراکه نخ BCF نسبت به مخلوط پنبه و پلی استر ، جنس ارزان تری محسوب میشود. امکان بافت فرش ارزان قیمت و فرش قیمت مناسب با وزن و قیمت متفاوت و همچنین نوع نخ اعم از نخ پلی استر بی سی اف و یا اکریلیک که معمولا با دستگاههای ۳۵۰ شانه، ۴۴۰ شانه و۵۰۰شانه بافته میشود. مهم ترین مساله ای که باید در مورد این فرشها بدانید نوع جنس نخ خاب آنهاست که از جنس اکرلیک می باشد و همین امر سبب شده تا این نوع از فرشهای ماشینی از لحاظ شستشو و در معرض نور قرار گرفتن دچار هیچ گونه تغییری نشوند. فرشهای ابریشم مصنوعی در حال حاضر به دلیل عدم پرزدهی و شستشوی بسیار آسان و ثبات و درخشندگی بالا در بازارهای جهانی به عنوان بهترین کفپوش مورد توجه قرار گرفته اند.