خرید آرد نول قنادی و سایر پودریجات قنادی ، ارسال به سراسر ایران

شاید در جشن ها و میهمانی ها، انواع کیک های جذاب و زیبا را دیده باشید، این تزئینات زیبا نتیجه ذوق و سلیقه شیرینی پزان در کنار ابزار قنادی کاربردی است. امروزه فروشگاه های لوازم قنادی در تمام نقاط ایران وجود دارند که هر کدام در تلاشند بر اساس سلیقه و درخواست مشتریان لوازم قنادی بهترین و با کیفیت ترین کالا را با ارزان ترین قیمت عرضه کنند. در بازار صالح آباد تهران مراکز عمده فروشی بسیاری فعالیت میکنند که لوازم و تجهیزات مختلفی از جمله لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی، ابزار دیجیتالی و الکترونیک تا لوازم و تجهیزات خودرو را عرضه میکنند. پایه کیک معمولا با جنسهای مختلف و در طرح و سایزهای مختلفی وجود دارد و آن را از فروشگاهای لوازم قنادی یا فروشگاههای اینترنتی میتوان تهیه کرد. بر حسب آنکه کاربردش چه باشد میتوان هر کدام از آنها را تهیه و از آن استفاده بهینه کرد. لوازم شیرینی پزی و قنادی چه چیزهایی هستند؟ مهم نیست که یک آشپز مبتدی باشید یا یک آشپز حرفهای، در هر صورت استفاده کردن از این لوازم کاربردی به شما کمک میکند تا راحتتر و سریعتر مواد مورد نیاز برای شیرینی پزی را اندازه بگیرید و شیرینیجات خوش طعمتری درست کنید. کافیست یک قالب مخصوص درست کردن نان در آشپزخانه خود داشته باشید.

به عنوان مثال، در هنگام کیک و شیرینی پزی میتوانید مواد اولیه خشک مثل آرد و پودر شکر را با استفاده از یک الک با سوراخهای ریز، الک کنید، یا روی شیرینی آماده شده پودر شکر و پودر شکلات بپاشید. در حالی که بیشتر ستهای فنجان اندازه گیری دارای یک فنجان، یک دوم فنجان، یک سوم فنجان، و یک چهارم فنجان هستند تا شما بتوانید مواد اولیه مایع را راحتتر و دقیقتر اندازه گیری کنید. البته شما میتوانید با استفاده از یک فنجان اندازه گیری، همه این مقدارها را برای مواد اولیه مایع اندازه گیری کنید، اما اگر هر 4 سایز را تهیه کنید، کارتان راحتتر و سریعتر انجام میگیرد. شما باید برای اندازه گرفتن دقیق مقدار مواد اولیه خشک و مایع، فنجانهای اندازه گیری جداگانهای را تهیه کنید. حتی اگر دستگاه مخلوط کن نداشته باشید، میتوانید با استفاده از وردنه، کوکی و چیپس و بیسکوییت را خرد کنید. شما میتوانید با استفاده از این قیچی، سبزیجات تازه را برش بدهید، کاغذ مخصوص شیرینی پزی را ببرید، و حتی بسته بندی محکم محصولات آماده را به راحتی باز کنید. قاشقهای چوبی برای هم زدن هر نوع مواد اولیهای عالی هستند چون استحکام بسیار زیادی دارند؛ یعنی شما میتوانید با استفاده از آنها، حتی با ضخیمترین و سنگینترین خمیرها را هم بزنید.

به همین دلیل شما باید حتما یک سری فنجان و قاشق مخصوص برای اندازه گیری مقدار مواد اولیه خود داشته باشید. فکر نکنید که فقط با استفاده از یک نوع فنجان اندازه گیری میتوانید تمام مواد اولیه کیک و شیرینی را اندازه گیری کنید. شما میتوانید با استفاده از این مدل قاشق، تمام باقی ماندههای خمیر کیک و شیرینی را به راحتی از داخل کاسه جدا کنید و ذرات باقی مانده کوکی و شیرینی را نیز در داخل شیشه آنها بیرون بیاورید. ما در خوشه آنلاین همیشه در تلاش بوده ایم تمامی محصولات مانند خامه قنادی، انواع آرد قنادی، انواع نان تارت، پودر کیک و بطور کلی تمام مواد اولیه قنادی را با بهترین کیفیت و در تازه ترین حالت بدست شما مصرف کنندگان عزیز برسانیم. علاوه بر این، شما میتوانید با استفاده از این مدل قاشق، مواد اولیه خشک و مواد اولیه مایع را به راحتی و به شکل یکپارچه با هم مخلوط کنید. علاوه بر این، میتوانید زمانی کیک تازه از فر بیرون آمده است و هنوز داخل قالبش قرار دارد و داغ است، با استفاده از کاردک یک تکه از آن را برش بدهید و سرو کنید.

در تهیه کیک و شیرینی ، به دلیل اینکه در حین پخت آن ، بایستی مقدار مواد دقیق و به اندازه استفاده شود ، از پیمانه های مخصوص و استاندارد استفاده می شود که بسیار مرسوم در میان کیک پزان و شیرین پزان است. شرکت پارس سی تاک افتخار دارد که تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار قنادی و مواد اولیه قنادی ، در ایران و نماینده انحصاری کمپانی های تولید کننده معتبری همچون مگله ، فو و لوکس می باشد . در خرید لوزام قنادی وسایل های متفاوتی به چشم می خورد و هر کدام قابلیت متفاوتی دارد. شما میتوانید با استفاده از یک وردنه کارهای متفاوتی را انجام بدهید. الک فلزی یکی دیگر از لوازم شیرینی پزی و قنادی است که میتوانید با استفاده از آن، کارهای زیادی انجام بدهید. قیچی آشپزخانه هم یکی دیگر از ابزار مفید برای کیک و شیرینی پزی است. همچنین امروزه فروشگاه های آنلاین فروش عمده لوازم آشپزخانه به ویژه لوازم قنادی را نه تنها در تهران بلکه در سایر نقاط ایران نیز می توان یافت. برای سبک کردن آرد و همچنین جداکردن مواد خرد شده در تهیه انواع شیرینی و کیک، از الکها استفاده میشود. این قالبها به شکل گرد هستند و ویژگی اصلی آنها این است که وقتی کیک پخته شد، به راحتی با باز کردن کمربند آن، کیک از قالب جدا میشود و نیازی به برگرداندن کیک نیست.