جدیدترین مدل های فرش ماشینی ، خرید به قیمت کارخانه+حمل رایگان

مثل دسته ای از فرش های اتاق کودک. طرحهای واگیرهای به قسمت های از تمام فرش به عنوان مثال یکهشتم، یک شانزدهم و یک سی و دوم اطلاق میشود که دو طرح مهم آن در کاشان طرح بته ای (بته جقه) و طرح خشتی یا قابی میباشد. تراکم عرضی فرش (شانه): به تعداد ریشه (گره رنگ) در یک متر از عرض فرش میگویند که به نام شانه شناخته میشود. شما به راحتی قادر خواهید بود که از میان فرش های با دوام و دارای رنگ های زنده و طبیعی اِنزاهوم با کیفیت چاپ HD که گویی هیچ رنگ نمی بازند، هر رنگی را که دوست دارید انتخاب نمایید. در زیراگ، دستهبندیهای محصولات، طراحی فیلترهای جستجو و مقایسه در میان فرشها، توضیحات و مشخصات فرشها، عکاسی محصولات و دیگر موارد، بهصورت تخصصی انجام میگیرد تا زیراگ راحتترین راه خرید فرش ماشینی به شمار آید. طراحی بسیار زیبا و نقشهای جذاب و بینظیر درج شده روی این فرشها، هنری بودن طراحی آنها را کاملا واضح و مشهود ساخته است. هم اکنون پارسی فرش با تولید مجموعه ای از بهترین و زیباترین فرش های ماشینی 1500 شانه، ۱۲۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فرش ماشینی در کاشان می باشد.همچنین تولید فرش های فانتزی, گبه ماشینی و گلیم جاجیم از دیگر محصولات این مجموعه میباشد.

گلیم فانتزی ماشینی، به صورت پنج رنگ و شش رنگ تولید میشود. قالی یا فرش به نوعی کف پوش اطلاق میشود که برای بافت آن از الیاف گوناگونی همچون پشم، پنبه و برای گونه های ارزشمند آن از ابریشم استفاده میشود و کاربرد آن به طور عمده برای پوشش زمین و کف است. به دلیل گران بودن نخ ابریشم برای رسیدن به فرشهای ماشینی جذاب تر ، الیافی با عنوان پلیاستر یا ابریشم مصنوعی تولید شد تا در بافت نوعی از فرشهای ماشینی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول با نمونههای قبلی کاملاً متفاوت و شباهتهای زیادی به فرش دستباف داشت که به خصوص نوع پشمی آن فوقالعاده مورد اقبال عمومی قرار گرفت. با توجه شهری که فرش در آن بافته میشود، نوع بافت و الیاف مصرفی در بافت این نوع فرش متفاوت است. فرش 1200 و فرش 1500 شانه در زمره فرش های دستباف گونه میباشند و علت این نامگذاری به علت تعداد شانه و تراکم بالای این محصول میباشد، فرش 1200 دارای تراکم 3600 میباشد یعنی در هر یک متر از عرض فرش 1200 و در هر یک متر از طول آن 3600 گره یا ریشه زده میشود. در بافت فرش ۱۵۰۰ شانه از بهترین الیاف موجود در صنعت فرش ماشینی، نخ اکریلیک هیت ست شده استفاده میشود.

این فرش ها با توجه به نوع الیاف استفاده شده در بافت آن، دارای کیفیت های متفاوتی است که میتوان براساس نیاز خود آن را انتخاب کنیم. این فرش در زمره فرش هایی است که طرح و نقش آن دارای محدودیتی نبوده ولی وجه اشتراک تمامی طرح ها عدم داشتن ترنج در وسط فرش است. تنوع بالای محصولات فرش ماشینی به گونه ایی است که نیاز تمامی افراد را به راحتی پاسخگو می باشد. تولیدات فرش ماشینی کاشان به دلیل تنوع بالای طرح و نقش کلکسیون ارزنده ایی از زیباترین آثار هنری را ایجاد نموده است. در حال حاضر به دلیل خشک سالی های زیاد در منطقه و اطراف کاشان و کاهش کشت و زرع، روستائیان برای داشتن منبع درآمد رو به صنعت قالبافی آورده اند. در این روش تولیدکنندگان فرش ماشینی برای کاهش قیمت محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند، مزیت این روش افزایش میزان فروش و درنتیجه جذب مشتریان بیشتر است.

جالب اینکه در این بخش نیز، ایرانیان با ابداع و خلاقیت منحصربهفردی توانستهاند زیبایی را در تار و پود تولیدات خود ثبت کنند. تنها راه این است که شهروندان فقط سایت اتحادیه صنف قالیشویان مراجعه کنند. خرید فرش از کارخانه بهترین روش برای صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد، همچنین شرکت های که اقدام به فروش محصولات خود به صورت اینترنتی می کنند مزایایی برای مشتریان خود در نظر می گیرند. شرکت فرش آویژه به عنوان صادر کننده نمونه کشوری همواره سعی کرده تا محصولاتی با بالاترین استانداردهای بین المللی را در اختیار هموطنان خوبمان قرار دهد، چرا که هر ایرانی شایسته استفاده از بهترین هاست. برای نمونه ارتفاع خاب یک فرش 1200 شانه حدود 8 میلی متر است و ارتفاع خاب فرش 700 شانه حدود 11 میلیمتر است. فرش کاشان با ارائه ی بستری مناسب با نام فروشگاه فرش کاشان برای خرید فرش ماشینی شرکت های تولید فرش درجه یک از جمله فرش نگین مشهد ، کارخانه فرش کاشان ، زمرد کاشان ، فرش یلدای کویر ، ستاره کویر ، فرش مشهد تولید کننده و ارائه دهنده فرش ماشینی کاشان است که مجموعه تولیدات صنایع فرش ایران را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش ماشینی به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب صادرات فرش ماشینی یکی از مهمترین شهر فرش ایران می باشد و برای خرید فرش می توانید از میان فرش طرح 700 شانه ، فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 2550 ، فرش 700 شانه ، فرش 700 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3000 ، فرش 1000 شانه تراکم 3600 ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 انتخاب کنید که با قیمت تخفیفی و فرش تولیدی است.