تنها طرح و رنگ بندی متفاوتی دارند

نخ پود در واقع همان نگهدارنده نخ خاب فرش است و موجب استحکام فرش در جهت عرضی آن می شود. موجب تعطیلی واحدها شده است و ما با سختی نرخهای مصوب سازمان حمایت برای انجام خدمات خود را رعایت میکنیم زیرا نرخهای تعیین شده با گرانی مواد اولیه همخوانی ندارد. متاسفانه گرانی مواد اولیه مورد نیاز این صنف که کلر، آب ژاور، پودر، شامپو به طور سرسامآور گران شده و ادامه کار به این قیمتها مقرون به صرفه نیست. با این حال انتخاب آنها خیلی به صرفه نیست. این شرکت با تولید انواع فرش ماشینی کلاسیک و مدرن و گلیم در طرح ها و رنگ های مختلف ، حق انتخاب گسترده ای را در اختیار مشتریان خود قرار داده تا بتوانند متناسب با سلیقه خود ، فرش ماشینی و گلیم مورد علاقه خود را به راحتی انتتخاب کرده و خریداری کنند. کلکسیون فرش های اِنزاهوم با طیف وسیعی از محصولات که از فرش های ویسکوز گرفته تا فرش های دستباف بافته شده با پشم طبیعی، حتی فرش های پنبه ای که ظاهری شبیه ابریشم دارند به راحتی این امکان را برای شما فراهم می آوردند که بتوانید متناسب با ذوق و سلیقه ی خود، فرش دلخواه تان را انتخاب نمایید.

کلکسیون فرش های اِنزاهوم که متشکل از طراحی های ویژه با کیفیت برتر اِنزا می باشند، میهمانان خانه های شما را حیرت زده خواهند نمود. در واقع، انتخاب و به کارگیری نوع نخ در این محصولات، بیشتر بسته به سیاست های تولید و نوع کاربری مورد انتظار از محصول مورد نظر است. در این مجموعه فرش های تولید شده توسط صدها تولید کننده و صاحب برند ارائه و در سراسر کشور توزیع می شود.تعهد ما نسبت به مشتریان و همکارانمان در خدمانی که ارائه می دهیم بسیار مهم است. کاربرد نخ پرز در بافت گره های رنگ است ، به این صورت که خاب به دور نخ پود به شکل گرهی U مانند قرار میگیرد. بدیهیست در برخی از شهرهای کشور این کارخانجات از کثرت بیشتری برخوردار است و همچنین محصولات برخی از شهر ها مانند کاشان ، تبریز و مشهد از معروفیت و محبوبیت بیشتری نسبت به سایر مناطق برخوردار است. نخ پود : همانطور که گفته شد پود هم در فرش ماشینی میتواند جنسهای مختلفی مانند پنبه ، پلی استر و جوت داشته باشد اما معمولا در فرشهایی به جنس اکرلیک و پشمی ، نخ پودی که صد در صد پنبه است به کار میرود. این امر با داشتن یک سایت متناسب و همراستا با مرکز خرید حضوری مجموعه موردنظر محقق خواهد شد.

فرش افشان با استقبال بیشماری از مشتریان روبرو شد و منجر به افزایش انگیزه طراحان شد تا این نقشه فرش را در طرحهای متنوعی طراحی کنند. نقشه افشان بهگونهای طراحی شده است که حیوانات، پرندگان، شاخوبرگها، ساقهها، گلها و غیره سرتاسر فرش را پوشانده است. از آنجایی که فرش اصلی ترین آیتم در دکوراسیون خانههای ایرانی به حساب میآید برای پاسخگویی به نیاز مشتریان در مجموعه ماهورمارکت انواع فرشهای ماشینی کلاسیک، در سبکهای فرش اصفهان، تبریز، کرمان و قم و همچنین طرح فرش افشان با بیش از صد نقشه از برندهای برتر فرش کاشان عرضه میشود. فرشهای ماشینی محدودیت ندارند و طیف گستردهای از انواع فرشهای مناطق مختلف ایران با طرحهای اصیل سنتی و یا مدرن در ابعاد مختلف را در برمیگیرند. فروشنده ها می گویند فرش هایی با رنگ گردویی یا قهوه ای سوخته شانس بیشتری برای فروش دارند. نباید فریب زبان بازی فروشنده ها را بخورید. این محصول، بیشتر در آشپزخانه، راهروها و راه پله ها کاربرد دارد. به طور کلی، فرش ماشینی مدرن محصولی است که بیشتر جنبه تزئینی دارد و برای مکان های کم تردد مثل اتاق خواب و راهرو و همین طور مکان هایی که کمتر در دید مهمانان قرار دارند مثل آشپزخانه استفاده می شود.

از میان فرش های ماشینی آنهایی را انتخاب کنید که تراکم بیشتری دارند. فرشهای ماشینی سنتی با نقشهای شلوغ و متراکم و همینطور طرحهای همیشه آشنا، کمتر با این نوع فضاها هماهنگی دارند. بلکه فرش فریز با طرحهای سنتی هم تولید میشود. فرش ماشینی توسط ماشین آلات مختلفی تولید میگردد که میتوان به دستگاههای تکسیما، واندویل، شونهر، Alpha ,CRX, ASR, VTR و… از نظر تاریخی؛ حدود چهل سال است که انواع طرح فرش ماشینی در ایران تولید می شود و با گذشت زمان عواملی چون ، طرح های بسیار متنوع و متفاوت و همچنین قیمت مناسبی که به دلیل سرعت تولید و نوع الیاف و مواد اولیه ی آنهاست ، سبب استقبال زیادی از سوی مردم شده است. فرش های برجسته بعد از مدتی که به اصطلاح پا می خورند فورا هم سطح می شود و چون سطح های توخالی آنها بیشتر از برجستگی ها است بسیار نازک شده و فرم اولیه خود را از دست می دهند. در غیر این صورت امکان سُرخوردن این گروه افراد روی فرش و شکستگی احتمالی دست و پایشان وجود دارد. شرکت فرش اکسیر با ارائه خدمات آنلاین و حضوری توانسته است میزان بالای رضایت مشتریان خود را به دست آورد.