بلیط قطار – خرید اینترنتی بلیط قطار سریع و آسان

به گزارش شهرآرانیوز، پیشفروش نوروزی بلیت قطارهای نوروزی ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱، فردا ۸ اسفند در همه مسیرها بهجز مسیرهای منتهی به مشهد و بالعکس از ساعت ۷ آغاز میشود. بر این اساس فردا ساعت ۷ صبح بلیط قطار تهران ـ تبریز و بلعکس، تهران ـ اهواز و بالعکس، تهران ـ کرمان و بلعکس و تهران ـ بندرعباس و بالعکس آغاز میشود. همچنین بلیت قطار مسیر همدان ـ مشهد و بالعکس، زنجان ـ مشهد و بالعکس، کرمان ـ مشهد و بالعکس، اهواز ـ مشهد و بالعکس، عراق ـ مشهد بالعکس و قم ـ مشهد و بالعکس از ساعت ۱۲ ظهر فردا به صورت اینترنتی آغاز میشود. خرید اینترنتی بلیط قطار مزایای زیادی دارد، از جمله: مقایسه قیمت بلیط قطارهای مختلف، انتخاب دقیق ساعت حرکت قطار، انتخاب از بین قطارهای متنوع شرکتهای ریلی، پرداخت سریع و آسان با کارت شتابی، استرداد کاملا آنلاین بلیط قطار، خرید مطمئن بلیط مقاصد پرسفر، رزرو آسان بلیط قطار در فصلهای شلوغ و مطلع شدن از پیشفروش قطارها از طریق ایمیل.

چراکه در بین وسایل نقلیه از امنیت بالایی برخوردار است و همین امر موجب ارامش خاطر مسافران میشود. با توجه به شرایط و بودجه سفر خود میتوانید در این اپلیکیشن از بین گزینهها و فیلتر متنوع تعریف شده، بهترین گزینه را انخاب کنید. انواع بلیط چارتری، سیستمی و کلاسهای بیزینس و اکونومی تنوع موجود در گزینههای تعریف شده فیلترهای این اپ است. در این حالت نیازی به حضور در ترمینال ، فرودگاه یا آژانسهای مسافری نیست. با توجه به به تقاضای بالای برخی از مسیرهای مهم، خصوصا مسیرهای منتهی به شهرهای تهران و مشهد، این احتمال به طور قطع وجود خواهد داشت که در ساعات ابتدایی پیش فروش، بلیط های آن نیز به صورت کامل به فروش برسد. تمامی قیمت های اعلام شده بلیط قطار به ریال می باشد.شما همچنین برای دیدن اخبار معتبرترین آژانس ها و تور استانبول می توانید به سایت سفر باتو مراجعه کنید. شما میتوانید با توجه به بودجه سفر بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. هر مسافر با توجه به شرایط و اولویتهای خود از جمله بودجه سفر میتواند جهت خرید آنلاین بلیط قطار اقدام کند. همین ویژگی بعد از سفر میتواند به شما کمک کند تا بهتر خود را با شرایط سخت مالی هماهنگ کنید.

ویژگی مهم دیگر خرید بلیط قطار در اپلیکیشن اسنپ، برخورداری از تخفیفهای خرید بلیط است. گارانتی بلیط ارزان هواپیما و خرید بلیط چارتر با قیمتی مناسب، مهم ترین ویژگی است که فلایتیو را نسبت به سایر سرویسها متمایز کرده است. برای افرادی که به صورت مداوم در حال سفر با قطار هستند، خرید بلیط با قیمتی ارزان و تخفیفهای ویژه در بیشتر ایام سال وجود دارد. بر اساس یک بررسی در اروپا در سال 2015، بلیط هواپیما در 49 روز از سال (حدود 7 هفته) قیمتی متوسط داشته و در بقیه روزهای سال گران تر و یا ارزان تر از حالت معمول بوده است. فلایتیو سامانه اینترنتی خرید بلیط هواپیما, بلیط قطار, بلیط اتوبوس و رزرو هتل در کشور است که پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته را به هموطنان عزیز ارائه میکند. امکان خرید اینترنتی بلیط قطار مانند بلیط قطار رجا, قطار فدک و قطار سفیر از دیگر امکانات این سامانه آنلاین رزرو بلیط است. پیشفروش اینترنتی بلیت قطار تهران ـ مشهد و بالعکس، برای تاریخ ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ فردا ۸ اسفند آغاز میشود. در این مرحله میتوانید با تعیین یک طرفه یا دو طرفه بودن سفر، تاریخ سفر و انتخاب مبدأ و مقصد بلیط مورد نظر را رزرو و خریداری کنید.

یکی از بهترین وسایل نقلیه برای سفر، قطار است. دسترسی به خدمات مختلف سفر مانند خرید بلیط وسایل نقلیه سفر یا رزرو هتل در این اپلیکیشن به آسانی وجود دارد. علاوه بر این، در این اپلیکیشن به برترین شرکتهای ریلی کشور دسترسی دارید. در هر مکان یا شرایطی میتوانید با دسترسی به اینترنت بلیط خود را خریداری کنید. ضمن اینکه میتوانید از تخفیفهای ویژه خرید بلیط آنلاین از اسنپ هم استفاده کنید. مناسب ترین روش برای پیدا کردن تخفیف های مناسب این است که یک سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما, بلیط قطار, بلیط اتوبوس و رزرو هتل مثل فلایتیو را در دسترس داشته باشید تا از تخفیف های آن باخبر شوید و به موقع اقدام به خرید یا رزرو بلیط هواپیما کنید. اما مسافرین سایر قطارها و مبداها باید نسبت به چاپ بلیط قطار در ایستگاه راه آهن یا یکی از آژانس های مسافرتی معتبر با استفاده از شماره سریال، سالن و کوپه و همراه داشتن کارت شناسایی معتبر اقدام کنند. مانیتور در کوپهها تعبیه شده و امکان استفاده از آرشیو فیلم و موسیقی وجود دارد. در واگنهای درجه 1 تعداد صندلیها کمتر است در نتیجه فاصله صندلیها از هم بیشتر و جای جلو پا بازتر است؛ همچنین فضای بیشتری برای قرار دادن چمدانها در نظر گرفته شده و در برخی مسیرها پذیرایی در کنار صندلی مسافر وجود دارد.