اعلام قیمت شستشوی فرش ماشینی و دستی/ هشدار مهم اتحادیه به شهروندان – خبرآنلاین

امروزه با توجه به پیشرفت علمی در تمامی موارد خصوصا امور کامپیوتر و اینترنتی و همچنین مشغله کاری زیاد خرید اینترنتی در سراسر جهان امری عادی شده است شما در خریدهای اینترنتی این امکان را دارید که تمامی محصولات فرش را نگاه کنید در مورد آنها اطلاعات کافی بدست بیاورید و بعد اقدام به خرید نمایید . در ادامه برخی از انواع این قالیها را معرفی خواهیم کرد که آشنایی با آنها خالی از لطف نبوده و کمک میکند تا در هنگام خرید با آگاهی بیشتری اقدام نمائید. مراکز فروش اینترنتی، این مطالب را از طریق تصویر و جداول مشخصات به کاربران خود ارایه میدهند. در بافت این دسته از فرشها از الیاف ضد حساسیت استفاده شده و دوام و طول عمر بالایی دارند و در برابر شستشوی مکرر نیز هیچ آسیبی به الیاف آنها وارد نمیشود. این قالیها الیاف بسیار کوتاهی داشته و هیچ گونه پرزدهی ندارند. انتخاب فرشی مناسب برای اتاق کودک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به سراغ مدلهایی رفت که هیچ گونه آسیبی به سلامتی آنها وارد نکند.

یکی دیگر از انواع فرش مدرن که دارای الیاف کوتاهی بوده و هیچ گونه پرزدهی ندارد تحت عنوان فرش شنل شناخته میشود. این دسته از فرشها به دلیل نرمی و لطافت خاصی که الیاف آنها دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ایران دکور با ارایه تنوع بالایی از مدل های مختلف فرش وینتیج دستبافت و ماشینی وینتیج و حذف واسطههای فروشگاهی، امکان خرید این نوع فرش را با قیمت ارزانتری نسبت بازار فراهم آورده است. جهت خرید فرش دستباف از فروشگاه ایران دکور دیدن فرمایید. فرش وینتیج ماشینی : این مدل از فرشها که به فرش پتینه نیز معروف اند، فرش ماشینی هستند و الگو و طرحی مشابه فرش کهنه نما یا کهنه کاری شده دارند. با توجه به اینکه ، قیمت فرش پتینه یا همان فرش وینتیج ماشینی نسبت به فرش دستباف کهنه نما مناسبتر است، زیرا برای ساخت فرش دستباف وینتیج از فرشهای دستباف کلاسیک و گرانبها استفاده میشود که ارزشمندتر بوده و از دوام بالاتری هم برخوردار میباشد.

قیمت فرش دستباف وینتیج تنها کمی کمتر از فرشهای دستباف نو است، بنابراین باید حواستان به بودجه خود باشد. فرش چهل تکه : فرش تکه دوزی شده یا در اصطلاح چهل تیکه فرش وینتیجی است که از دوخته شدن تکههای فرشهای نفیس اما کهنه و پاره شده ساخته میشود. به منظور اطمینان بخشی به مشتریان ملک شاه فرش های چهل تکه خود را همراه با ضمانت نامه به صورت رایگان برای شما ارسال می کند. عامریان، کشورهای ژاپن، عمان، عربستان، امارات متحده عربی و کویت را از خریداران فرشهای گران قیمت ایران نام میبرد. اما همین فرشهای دستباف که دیدن آن زیر پاها برای ما ایرانیها معمولی شده است ، در برخی مواقع قیمتهایی حدود 200 میلیون تومان را هم میگذرانند. اگر تمایل دارید در دکوراسیون مدرن خانه خود فرشی را بیاندازید که حال و هوای گذشته را تداعی کند توصیه ما به شما فرش گبه است. در گذشته گبه ها تنها به صورت دستبافت تولید میشدند اما در حال حاضر نمونههای ماشینی این فرشها نیز در دسترس بوده و میتوان با پرداخت هزینه کمتری آنها را خریداری نمود.

فرش زیبایی هر اتاقی را دو چندان کرده و حس گرما را به کفپوش های سرد و بی روح فضای داخلی میبخشد. فرش و خرید کفپوش نقش اساسی در دکوراسیون هر خانهای دارد. اگر برای آشپزخانه و یا سالن پذیرایی خود به دنبال فرشی با طرح جذاب و وزن کم هستید توصیه ما به شما خرید یک فرش شنل است. به هرحال فرش هنر ایرانیان است و مردم ما نیز به شدت با آن مانوسند. از آن جایی که فرش آشپزخانه زود کثیف میشود و نیاز به نظافت دارد، وزن آن نیز باید به اندازهای باشد که جابجایی آن جهت شستوشو، آسان باشد. چرا که اندازههای بزرگتر امکان جابجایی ساده و تمیز کردن را سخت کرده و ممکن است به مشکل بربخورید. این دسته از فرشها دارای طرحهای سنتی و عشایری بوده و در بافت آنها از الیاف لطیفی استفاده شده که محبوبت آنها را دو چندان کرده است. زیرا بالا بودن شانه و تراکم به معنای فشردگی الیاف بوده و همین امر موجب میشود در برابر پاخوردگی و یا شستشو طول عمر بیشتری داشته باشند.