اعلام قیمت شستشوی فرش ماشینی و دستی/ هشدار مهم اتحادیه به شهروندان – خبرآنلاین

همانطور که اشاره شد یکی از ویژگیهای بسیار مهم و مشهود شهر فرش، تنوع بسیار بالای محصولات عرضه شده در این فروشگاه است؛ به نحوی که شما به عنوان یک مشتری بسیار حساس با سلیقه خاص، با مراجعه حضوری به شهر فرش و یا با ورود به سایت اصلی این مرکز معتبر به طور حتم میتوانید فرش دستبافتی که طراحی آن با سلیقه شما یکسان میباشد را انتخاب و برای خرید آن ثبت سفارش کنید. توضیح داد: در سایت اتحادیه نسبت به معرفی حدود 400 واحد صنفی مجاز و زیر نظر این اتحادیه اقدام شده و حتی مردم نظرات خود را نسبت به نحوه انجام خدمات رسانی آنها درج کردهاند و شما میتوانید با خیال راحت نسبت به انتخاب قالیشویی مورد نظر خود اقدام کنید و شهروندان باید بدانند تمام واحدهای صنفی در تمام مناطق شهر تهران خدمات رسانی میکنند. با این حال در کنار تمام زیباییهای و بینقص بودن فرش و قالیهای دستبافت عرضه شده توسط شهر فرش، کیفیت بالای این فرشها مهمترین تضمینی است که این فروشگاه به مشتریان و خریداران میدهد؛ بنابراین شهر فرش میتوانید تجربه خریدی بسیار عالی را برای مشتریان خود فراهم آورد.

به طور کلی باید بدانید فرش دستباف به نسبت دیگر انواع فرشها، قیمتی بالاتر داشته و گرانتر است؛ در واقع با توجه به هنری که برای تولید و بافت این نوع از فرشها به کار میرود، ارزش آنها به نسبت سایر مدلهای فرش بالاتر بوده و در واقع به عنوان محصولی گرانبها شناخته میشوند. فرشها از نظر تعداد گره یا بهاصطلاح تراکم، متنوع هستند. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید. با آب شهری میکنند و نمیدانند این رفتار غلط چه بلایی بر سر منابع آب شرب استان میآورد. مدیرعامل شرکت آبفای چهارمحال و بختیاری طی مصاحبهای با خبرنگار فارس با اشاره به مصرف بیش از انتظار آب در شهرکرد در روزهای اخیر گفت: انتظار داریم مردم در این روزهای پایانی سال نهایتا ۷۰۰ لیتر بر ثانیه آب مصرف کنند. بررسی های غیرمحسوس حاکی از آن بود که جوان تنومند موتورسوار حتی از مادر کهن سال مرد گم شده نیز برای بازکردن در فروشگاه کمک خواسته است تا بتواند فرش ها را حمل کند. همچنین از مردم خواسته تا برای شستوشوهای ضروری پایان سال برنامه داشته باشند و اقلامی مانند فرش، پرده، پتو و.. علی اکبر هیبتی افزود: جدای از میزان مصرف آب در شستن فرش در منازل باید گفت که فرش بعد از خیس شدن سنگین میشود و قدرت بالایی را برای جابهجایی لازم دارد که معمولاً عوارض و کمردردهایی را برای افراد خانواده به همراه میآورد، همچنین مرحله بعد از شستن آبگیری فرش است که در منازل این مرحله به خوبی انجام نمیشود و سبب زرد شدن فرش میشود.

وی ادامه داد: در قالیشویی آب غیرشهری و با فشار بالا استفاده میشود و در منزل آب شرب شهری و با فشار کم مورد استفاده است که فقط منجر به خیس شدن فرش میشود و شستوشوی شرعی و پاکشویی انجام نمیگیرد. بنابر گزارش خراسان، در پی اظهارات این مرد جوان، ماجرای آدم ربایی با انگیزه زورگیری قوت گرفت و بدین ترتیب گروه عملیاتی کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ وحید حمیدفر (رئیس دایره مبارزه با آدم ربایی و سرقت های مسلحانه) ردیابی های اطلاعاتی را با انجام یک سری تحقیقات میدانی و بازبینی دوربین های ترافیکی به منطقه وقوع جرم گسترش دادند. چند دقیقه بعد گروه ورزیده ای از کارآگاهان با تجربه دایره مبارزه با آدم ربایی و سرقت های مسلحانه وارد عمل شدند و تحقیقات میدانی گسترده ای را با هدایت مستقیم سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) آغاز کردند. براساس این گزارش، کارآگاهان در پی اظهارات مرد راننده، بلافاصله منزل ویلایی دو طبقه ای را شناسایی کردند که راننده وانت فرش ها را به آن ساختمان منتقل کرده بود اما هیچ کس درون منزل نبود و موتورسیکلت آپاچی هم داخل ساختمان وجود نداشت. اما کدام مزایا این گزینه را به پیشنهادی مثبت تبدیل کرده است؟

حدود ساعت 19 بود که ناگهان جوان آپاچی سوار وارد کمین کارآگاهان شد و به طرف ساختمان مذکور رفت. این مرد راننده که مدعی بود برای امرار معاش خانواده اش با خودرو باربری می کند تا نان حلالی به دست آورد از ماجرای آدم ربایی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: حدود بعداز ظهر بود که جوانی از من خواست تا در قبال دریافت 30 هزار تومان دستمزد، سه تخته فرش را به خیابان شهید شفیعی 39 انتقال دهم. گفتنی است نرخها نسبت به قیمت مواد اولیه افزایش چندانی نداشته و براساس آخرین نرخنامه تعیین شده نرخ شستشوی فرشهای ماشینی معمولی 16.5 هزار تومان بابت هر متر مربع تعیین شده که بر این مبلغ 3.5 هزار تومان بابت کاور و 2 هزار تومان هزینه سرویس ایاب و ذهاب افزوده میشود و به عبارت دیگر شستشوی یک فرش ماشینی معمولی با بسته بندی و کاور متری 22 هزار تومان میشود. واحدهای صنفی ما در این مدت بسیار متضرر شدهاند و از آنسو وضعیت اقتصادی مردم هم مناسب افزایش نرخها نیست به همین دلیل شرایط کاری برای همکاران ما بسیار سخت شده است. این در حالی است که رئیس یکی از قالیشوییهای شهرکرد از افزایش نرخ قالیشویی خبر داد و گفت: شستشوی انواع فرش ماشینی به ازای هر مترمربع ۱۲هزار تومان، فرش دستباف بسته به جنس فرش از ۳۰ هزار تومان و موکت معمولی ۷ هزار تومان است که این مبالغ نسبت به سال گذشته ۲هزار تومان، افزایش داشته است.